Başkandan Davet Mektubu

 

 

 

Sevgili Meslekdaşlarımız,

Türkiye Aile Hekimliği Uzmanlık Derneği olarak 14. Ulusal Kongremizi 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde WONCA Avrupa Kongresi ile eş zamanlı olarak İstanbul’da gerçekleştireceğiz. Kongremizin ortak teması “Genç Olmak, Genç Kalmak” olarak belirlendi.  Her yıl olduğu gibi bir çok bilimsel etkinliğin yer alacağı kongremiz bu kez uluslararası katılımın zenginliğine de yer verecek.

Katılımcıların ulusal ve uluslararası etkinliklerin tümünden istediği ölçüde yararlanabilmesi için ulusal ve uluslararası katılım birlikte sağlanacaktır. İsteyenler tüm gün ulusal ya da uluslararası katılımcılar ile sağlanan Türkçe programı, isteyenler ise karma olarak izleyebileceklerdir. Türkiye’den katılacak tüm meslektaşlarımıza her iki kongre için katılım belgesi verilecektir.

Bu kongre sırasında aynı zamanda Derneğimizin kuruluşunun 25. yılını kutlayacağız.  Hepimiz çeyrek asırlık bir derneğin üyesi olmaktan gurur duyuyoruz ve birlikte bu gururu paylaşacağız. Eş zamanlı olarak WONCA Avrupa’nın 20. yılını kutluyor olmanın da etkinliklere ayrı bir renk katacağını düşünüyoruz.

Bu yıl ulusal kongremizde de WONCA Avrupa düzenine uygun olarak konu ve konuşmacılar doğrudan katılımcılar tarafından belirlenecektir. Siz sayın meslekdaşlarımızın etkinlik türü ve konuları belirleyerek abstract sistemine Türkçe olarak girmeniz ile kongre programımızın oluşmasını sağlayacağız.

14. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi’ne yapacağınız katkılar ve katılımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.


Prof. Dr. Selçuk Mıstık
14. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi Başkanı

 

Yukarı